Idi na sadržaj

Šablon:Rezultati SKB 2017/18 - štafete (muškarci)

S Wikipedije, slobodne enciklopedije
Plasman Štafeta Hochfilzen Oberhof Ruhpolding Oslo Bodovi
01 Norveška 0 1
Ole Einar Bjørndalen
Henrik L’Abée-Lund
Erlend Bjøntegaard
Lars Helge Birkeland
03
Vetle Sjåstad Christiansen
Henrik L’Abée-Lund
Lars Helge Birkeland
Tarjei Bø
0 1
Lars Helge Birkeland
Tarjei Bø
Emil Hegle Svendsen
Johannes Thingnes Bø
0 1
Lars Helge Birkeland
Henrik L’Abée-Lund
Tarjei Bø
Johannes Thingnes Bø
228
02 Švedska 04
Peppe Femling
Jesper Nelin
Sebastian Samuelsson
Fredrik Lindström
0 1
Martin Ponsiluoma
Jesper Nelin
Sebastian Samuelsson
Fredrik Lindström
06
Torstein Stenersen
Sebastian Samuelsson
Martin Ponsiluoma
Fredrik Lindström
04
Martin Ponsiluoma
Jesper Nelin
Sebastian Samuelsson
Fredrik Lindström
184
03 Francuska 03
Jean-Guillaume Béatrix
Simon Desthieux
Émilien Jacquelin
Quentin Fillon Maillet
05
Émilien Jacquelin
Simon Desthieux
Quentin Fillon Maillet
Antonin Guigonnat
02
Simon Desthieux
Quentin Fillon Maillet
Martin Fourcade
Antonin Guigonnat
06
Émilien Jacquelin
Simon Desthieux
Antonin Guigonnat
Quentin Fillon Maillet
180
04 Njemačka 02
Erik Lesser
Benedikt Doll
Arnd Peiffer
Simon Schempp
06
Roman Rees
Johannes Kühn
Benedikt Doll
Arnd Peiffer
04
Erik Lesser
Benedikt Doll
Arnd Peiffer
Simon Schempp
05
Erik Lesser
Simon Schempp
Roman Rees
Arnd Peiffer
175
05 Rusija 08
Maksim Cvetkov
Matvej Jelisejev
Anton Babikov
Anton Šipuljin
04
Aleksej Volkov
Aleksandar Loginov
Anton Babikov
Anton Šipuljin
03
Aleksej Volkov
Maksim Cvetkov
Anton Babikov
Anton Šipuljin
03
Maksim Cvetkov
Anton Babikov
Dmitrij Mališko
Anton Šipuljin
173
06 Italija 05
Thomas Bormolini
Lukas Hofer
Dominik Windisch
Thierry Chenal
02
Thomas Bormolini
Lukas Hofer
Dominik Windisch
Thierry Chenal
07
Thomas Bormolini
Lukas Hofer
Dominik Windisch
Thierry Chenal
11
Thomas Bormolini
Lukas Hofer
Dominik Windisch
Daniele Cappellari
160
07 Austrija 19
Daniel Mesotitsch
Simon Eder
Felix Leitner
Julian Eberhard
09
Dominik Landertinger
Tobias Eberhard
Daniel Mesotitsch
David Komatz
05
David Komatz
Simon Eder
Daniel Mesotitsch
Dominik Landertinger
02
Dominik Landertinger
Felix Leitner
Simon Eder
Julian Eberhard
148
08 Švicarska 07
Serafin Wiestner
Benjamin Weger
Jeremy Finello
Mario Dolder
07
Serafin Wiestner
Benjamin Weger
Jeremy Finello
Mario Dolder
13
Serafin Wiestner
Jeremy Finello
Joscha Burkhalter
Mario Dolder
13
Benjamin Weger
Jeremy Finello
Mario Dolder
Joscha Burkhalter
128
09 Ukrajina 06
Artem Pryma
Serhij Semenov
Vladimir Semakov
Dmitro Pidrušnij
11
Artem Tiščenko
Artem Pryma
Vladimir Semakov
Dmitro Pidrušnij
15
Artem Pryma
Serhij Semenov
Vladimir Semakov
Dmitro Pidrušnij
12
Artem Pryma
Ruslan Tkalenko
Dmitro Pidrušnij
Vladimir Semakov
123
10 Slovenija 14
Miha Dovžan
Klemen Bauer
Mitja Drinovec
Jakov Fak
12
Miha Dovžan
Klemen Bauer
Mitja Drinovec
Lenart Oblak
10
Miha Dovžan
Mitja Drinovec
Lenart Oblak
Jakov Fak
09
Klemen Bauer
Jakov Fak
Miha Dovžan
Mitja Drinovec
119
11 Bugarska 11
Mihail Klečerov
Anton Sinapov
Dimitar Gerdžikov
Vladimir Ilijev
08
Mihail Klečerov
Anton Sinapov
Dimitar Gerdžikov
Vladimir Ilijev
09
Krassimir Anew
Anton Sinapov
Dimitar Gerdžikov
Vladimir Ilijev
19
Krassimir Anew
Anton Sinapov
Vladimir Ilijev
Dimitar Gerdžikov
118
12 Češka 18
Michal Šlesingr
Ondřej Moravec
Adam Václavík
Michal Krčmář
14
Tomáš Krupčík
Ondřej Hošek
Ondřej Moravec
Michal Krčmář
08
Ondřej Hošek
Michal Krčmář
Michal Šlesingr
Ondřej Moravec
10
Ondřej Moravec
Michal Krčmář
Jaroslav Soukup
Adam Václavík
115
13 Kanada 15
Christian Gow
Scott Gow
Nathan Smith
Brendan Green
10
Christian Gow
Scott Gow
Brendan Green
Carsen Campbell
14
Christian Gow
Scott Gow
Macx Davies
Brendan Green
16
Christian Gow
Scott Gow
Brendan Green
Macx Davies
109
14 Estonija 13
Rene Zahkna
Roland Lessing
Kalev Ermits
Martin Remmelg
16
Rene Zahkna
Roland Lessing
Kalev Ermits
Kauri Kõiv
17
Rene Zahkna
Kalev Ermits
Roland Lessing
Kauri Kõiv
15
Rene Zahkna
Kalev Ermits
Roland Lessing
Kauri Kõiv
103
15 Finska 12
Tuomas Grönman
Tero Seppälä
Mikko Loukkaanhuhta
Olli Hiidensalo
22
Tuomas Grönman
Tero Seppälä
Olli Hiidensalo
Ahti Toivanen
19
Tuomas Grönman
Olli Hiidensalo
Tero Seppälä
Tuukka Invenius
14
Olli Hiidensalo
Tuomas Grönman
Tero Seppälä
Tuukka Invenius
097
16 Belgija 16
Michael Rösch
Florent Claude
Tom Lahaye-Goffart
Thierry Langer
13
Michael Rösch
Florent Claude
Thierry Langer
Tom Lahaye-Goffart
23
Michael Rösch
Florent Claude
Thierry Langer
Tom Lahaye-Goffart
18
Michael Rösch
Florent Claude
Thierry Langer
Tom Lahaye-Goffart
094
17 Slovačka 24
Matej Kazár
Tomáš Hasilla
Michal Šíma
Martin Otčenáš
19
Michal Šíma
Tomáš Hasilla
Šimon Bartko
Michal Kubaliak
12
Matej Kazár
Tomáš Hasilla
Šimon Bartko
Martin Otčenáš
17
Matej Kazár
Tomáš Hasilla
Martin Otčenáš
Šimon Bartko
092
18 Bjelorusija 26
Maksim Warabei
Anton Smolski
Wiktar Kryuko
Raman Jaljotnau
24
Uladsimir Tschapelin
Sergei Botscharnikow
Maksim Warabei
Raman Jaljotnau
16
Maksim Warabei
Raman Jaljotnau
Anton Smolski
Dsmitryj Abascheu
08
Anton Smolski
Sergei Botscharnikow
Maksim Warabei
Raman Jaljotnau
091
19 Latvija 10
Ilmārs Bricis
Oskars Muižnieks
Aleksandrs Patrijuks
Andrejs Rastorgujevs
18
Aleksandrs Patrijuks
Oskars Muižnieks
Roberts Slotiņš
Daumants Lusa
22
Daumants Lusa
Oskars Muižnieks
Ilmārs Bricis
Aleksandrs Patrijuks
23
Aleksandrs Patrijuks
Roberts Slotiņš
Ilmārs Bricis
Andrejs Rastorgujevs
091
20 Kazahstan 25
Wladislaw Witenko
Wassili Podkorytow
Anton Pantow
Roman Jeremin
15
Maxim Braun
Wassili Podkorytow
Wladislaw Witenko
Timur Chamitgatin
11
Maxim Braun
Wassili Podkorytow
Timur Chamitgatin
Roman Jeremin
22
Wladislaw Witenko
Maxim Braun
Timur Chamitgatin
Wassili Podkorytow
091
21 Japan 21
Mikito Tachizaki
Tsukasa Kobonoki
Kosuke Ozaki
Kazuya Inomata
17
Mikito Tachizaki
Tsukasa Kobonoki
Kosuke Ozaki
Kazuya Inomata
18
Mikito Tachizaki
Tsukasa Kobonoki
Kosuke Ozaki
Kazuya Inomata
21
Mikito Tachizaki
Tsukasa Kobonoki
Kosuke Ozaki
Kazuya Inomata
087
22 Sjedinjene Američke Države 09
Lowell Bailey
Leif Nordgren
Tim Burke
Sean Doherty
24
Lowell Bailey
Leif Nordgren
Tim Burke
Sean Doherty
07
Lowell Bailey
Sean Doherty
Tim Burke
Leif Nordgren
085
23 Južna Koreja 20
Kim Jong-min
Timofei Lapschin
Dujin Choi
Kim Yong-gyu
20
Kim Jong-min
Timofei Lapschin
Kim Yong-gyu
Heo Seon-heo
25
Timofei Lapschin
Kim Jong-min
Dujin Choi
Heo Seon-heo
25
Kim Yong-gyu
Dujin Choi
Kim Jong-min
Timofei Lapschin
074
24 Poljska 23
Łukasz Szczurek
Grzegorz Guzik
Andrzej Nędza-Kubiniec
Mateusz Janik
23
Łukasz Szczurek
Grzegorz Guzik
Mateusz Janik
Tomasz Jakieła
20
Łukasz Szczurek
Andrzej Nędza-Kubiniec
Grzegorz Guzik
Mateusz Janik
24
Mateusz Janik
Andrzej Nędza-Kubiniec
Grzegorz Guzik
Marcin Szwajnos
074
25 Rumunija 17
George Buta
Remus Faur
Cornel Puchianu
Dennis Șerban
DSQ
Remus Faur
George Buta
Cornel Puchianu
Gheorghe Pop
26
Remus Faur
George Buta
Cornel Puchianu
Gheorghe Pop
20
George Buta
Remus Faur
Gheorghe Pop
Cornel Puchianu
060
26 Litvanija 22
Tomas Kaukėnas
Karol Dombrovski
Vytautas Strolia
Rokas Suslavičius
21
Karol Dombrovski
Vytautas Strolia
Linas Banys
Tomas Kaukėnas
21
Tomas Kaukėnas
Vytautas Strolia
Karol Dombrovski
Linas Banys
059
Legenda
1 2 3 Osvojeno jedno od tri prva mjesta
4–10 Ostalih top 10
11–40 Osvojeni bodovi u utrci
od 41 Utrka završena bez osvojenih bodova
LAP Takmičar pretečen za jedan krug, te po pravilima diskvalifikovan
DNF Utrku nije završio
DNS Prijavljen, ali se nije prijavio na startu