Šablon:SPuBž - štafeta

S Wikipedije, slobodne enciklopedije
Jump to navigation Jump to search
Svjetsko prvenstvo Zlato Srebro Bronza
Francuska 1984. Chamonix SSSR
Venera Černjišova
Ljudmila Zabolotnja
Kaija Parve
Norveška
Sanna Grønlid
Gry Østvik
Siv Bråten
SAD
Holly Beatie
Julie Newman
Kari Swenson
Švicarska 1985. Egg am Etzel SSSR
Venera Černjišova
Jelena Golovina
Kaija Parve
Norveška
Sanna Grønlid
Gry Østvik
Siv Bråten
Finska
Pirjo Mattila
Tuija Vuoksiala
Teija Nieminen
Švedska 1986. Falun SSSR
Kaija Parve
Nadija Bjelova
Venera Černjišova
Švedska
Eva Korpela
Inger Björkbom
Sabine Karlsson
Norveška
Sanna Grønlid
Siv Bråten
Anne Elvebakk
Finska 1987. Lahti SSSR
Jelena Golovina
Venera Černjišova
Kaija Parve
Švedska
Inger Björkbom
Mia Stadig
Eva Korpela
Norveška
Anne Elvebakk
Sanna Grønlid
Siv Bråten Lunde
Francuska 1988. Chamonix SSSR
Venera Černjišova
Jelena Golovina
Kaija Parve
Norveška
Elin Kristiansen
Anne Elvebakk
Mona Bollerud
Švedska
Eva Korpela
Inger Björkbom
Mia Stadig
Austrija 1989. Feistritz SSSR
Natalija Prikazčikova
Svjetlana Pečorska
Jelena Golovina
Bugarska
Cvetana Krasteva
Marija Manolova
Nadežda Aleksijeva
Čehoslovačka
Eva Burešová
Renata Novotná
Jiřina Adamičková
Sovjetski Savez 1990. Minsk
Norveška 1990. Oslo
Finska 1990. Kontiolahti
SSSR
Jelena Bacevič
Jelena Golovina
Svjetlana Pečorska
Norveška
Grete Ingeborg Nykkelmo
Anne Elvebakk
Elin Kristiansen
Finska
Tuija Vuoksiala
Seija Hyytiäinen
Pirjo Mattila
Finska 1991. Lahti SSSR
Jelena Belova
Jelena Golovina
Svjetlana Pečorska
Norveška
Grete Ingeborg Nykkelmo
Anne Elvebakk
Elin Kristiansen
Njemačka
Uschi Disl
Kerstin Moring
Antje Misersky
Bugarska 1993. Borovec Češka
Jana Kulhavá
Jiřina Adamičková
Iveta Knížková
Eva Háková
Francuska
Corinne Niogret
Véronique Claudel
Delphyne Burlet
Anne Briand
Rusija
Swetlana Panjutina
Nadežda Talanova
Olga Simušina
Jelena Belova
Italija 1995. Antholz Njemačka
Uschi Disl
Antje Harvey
Simone Greiner-Petter-Memm
Petra Behle
Francuska
Corinne Niogret
Véronique Claudel
Florence Baverel
Anne Briand
Norveška
Ann-Elen Skjelbreid
Hildegunn Fossen
Annette Sikveland
Gunn Margit Andreassen
Njemačka 1996. Ruhpolding Njemačka
Uschi Disl
Simone Greiner-Petter-Memm
Katrin Apel
Petra Behle
Francuska
Corinne Niogret
Florence Baverel
Emmanuelle Claret
Anne Briand
Ukrajina
Tetjana Vodopjanova
Valentina Zerbe
Olena Petrova
Olena Zubrilova
Slovačka 1997. Osrblie Njemačka
Uschi Disl
Simone Greiner-Petter-Memm
Katrin Apel
Petra Behle
Norveška
Ann-Elen Skjelbreid
Annette Sikveland
Liv-Grete Skjelbreid
Gunn Margit Andreassen
Rusija
Olga Melnik
Galina Kukleva
Nadežda Talanova
Olga Romasko
Finska 1999. Kontiolahti
Norveška 1999. Oslo
Njemačka
Uschi Disl
Simone Greiner-Petter-Memm
Katrin Apel
Martina Zellner
Rusija
Nadežda Talanova
Galina Kukleva
Olga Romasko
Albina Ahatova
Francuska
Delphyne Heymann-Burlet
Florence Baverel
Christelle Gros
Corinne Niogret
Norveška 2000. Oslo
Finska 2000. Lahti
Rusija
Olga Piljova
Svetlana Černousova
Galina Kukleva
Albina Ahatova
Njemačka
Uschi Disl
Katrin Apel
Andrea Henkel
Martina Zellner
Ukrajina
Olena Zubrilova
Olena Petrova
Nina Lemesch
Tetjana Vodopjanova
Slovenija 2001. Pokljuka Rusija
Olga Piljova
Ana Bogali
Galina Kukleva
Svetlana Išmuratova
Njemačka
Uschi Disl
Katrin Apel
Andrea Henkel
Kati Wilhelm
Ukrajina
Olena Zubrilova
Olena Petrova
Nina Lemesch
Tetjana Vodopjanova
Rusija 2003. Hanti-Mansijsk} Rusija
Albina Ahatova
Svetlana Išmuratova
Galina Kukleva
Svetlana Černousova
Ukrajina
Oksana Hvostenko
Irina Merkušina
Oksana Jakovljeva
Olena Petrova
Njemačka
Simone Denkinger
Uschi Disl
Kati Wilhelm
Martina Glagow
Njemačka 2004. Oberhof Norveška
Linda Tjørhom
Gro Marit Istad-Kristiansen
Gunn Margit Andreassen
Liv Grete Poirée
Rusija
Olga Piljova
Svetlana Išmuratova
Ana Bogali
Albina Ahatova
Njemačka
Martina Glagow
Katrin Apel
Simone Denkinger
Kati Wilhelm
Austrija 2005. Hochfilzen[a] Rusija
Olga Piljova
Svetlana Išmuratova
Ana Bogali
Olga Zajceva
Njemačka
Uschi Disl
Katrin Apel
Andrea Henkel
Kati Wilhelm
Bjelorusija
Jekaterina Ivanova
Volha Nasarava
Ljudmila Ananka
Alena Subrjlava
Italija 2007. Antholz Njemačka
Martina Glagow
Andrea Henkel
Magdalena Neuner
Kati Wilhelm
Francuska
Florence Baverel-Robert
Delphyne Peretto
Sylvie Becaert
Sandrine Bailly
Norveška
Tora Berger
Ann Kristin Flatland
Jori Mørkve
Linda Grubben
Švedska 2008. Östersund Njemačka
Martina Glagow
Andrea Henkel
Magdalena Neuner
Kati Wilhelm
Ukrajina
Oksana Jakovljeva
Viktorija Semerenko
Valentina Semerenko
Oksana Hvostenko
Francuska
Delphyne Peretto
Marie-Laure Brunet
Sylvie Becaert
Sandrine Bailly
Južna Koreja 2009. Pyeongchang Rusija
Svetlana Slepcova
Ana Buljgina
Olga Medvedceva
Olga Zajceva
Njemačka
Martina Beck
Magdalena Neuner
Andrea Henkel
Kati Wilhelm
Francuska
Marie-Laure Brunet
Sylvie Becaert
Marie Dorin
Sandrine Bailly
Rusija 2011. Hanti-Mansijsk Njemačka
Andrea Henkel
Miriam Gössner
Tina Bachmann
Magdalena Neuner
Francuska
Anaïs Bescond
Marie-Laure Brunet
Sophie Boilley
Marie Dorin
Bjelorusija
Nadseja Skardsina
Darja Domračava
Nadseja Pisarava
Ljudmila Kalinčik
Njemačka 2012. Ruhpolding Njemačka
Tina Bachmann
Magdalena Neuner
Miriam Gössner
Andrea Henkel
Francuska
Marie-Laure Brunet
Sophie Boilley
Anaïs Bescond
Marie Habert
Norveška
Fanny Horn
Elise Ringen
Synnøve Solemdal
Tora Berger
Slovačka 2013. Nové Město na Moravě Norveška
Hilde Fenne
Ann Kristin Flatland
Synnøve Solemdal
Tora Berger
Ukrajina
Julija Džima
Viktorija Semerenko
Valentina Semerenko
Olena Pidrušna
Italija
Dorothea Wierer
Nicole Gontier
Michela Ponza
Karin Oberhofer
Finska 2015. Kontiolahti Njemačka
Franziska Hildebrand
Franziska Preuss
Vanessa Hinz
Laura Dahlmeier
Francuska
Anaïs Bescond
Enora Latuilliere
Justine Braisaz
Marie Dorin-Habert
Italija
Lisa Vittozzi
Karin Oberhofer
Nicole Gontier
Dorothea Wierer
Austrija 2017. Hochfilzen
Švedska 2019. Östersund
Slovenija 2021. Pokljuka
Njemačka 2023. Oberhof


Greška kod citiranja: <ref> oznake postoje za grupu pod imenom "lower-alpha", ali nije pronađena pripadajuća <references group="lower-alpha"/> oznaka, ili zatvarajući </ref> nedostaje